kontrast: A A A

czcionka: A- A A+

tel. 85 727 88 00 e-mail: starostwo@monki.pl

biuletyn informacji publicznej

Jesteś tutaj: Strona Główna :: „Gościnne Progi Podlasia”

„Gościnne Progi Podlasia”

Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Boćkowskiej im. Rodu Sapiehów na I Wojewódzką Prezentację Agroturystyczną „Gościnne Progi Podlasia”, która odbędzie się 30 czerwca br. w Boćkach.

I Wojewódzka Prezentacja Agroturystyczna „Gościnne Progi Podlasia” skierowana jest do ludzi poszukujących różnych form wypoczynku, zarówno tych, którzy preferują wakacje w spokoju i ciszy obcując z naturą, jak i zwolenników aktywnego wypoczynku w postaci rowerowych eskapad, czy kąpieli w czystych wodach rzek i jezior.

Organizatorzy przekonani są, iż tegoroczna po raz pierwszy /acz nie ostatni, jako że planują je odbywać cyklicznie/ organizowana Prezentacja będzie okazją do zaprezentowania szerokiej publiczności dorobku i walorów krajoznawczych pięknej Ziemi Podlaskiej, atrakcji turystycznych poszczególnych powiatów, wsi i gmin, a nawet gospodarstw, przyczyniając się tym samym do wzrostu zainteresowania agroturystyką.

Należy mieć nadzieję, że zaprocentuje to niewątpliwie dużym zainteresowaniem ze strony zwiedzających i wpłynie na zwiększenie liczby turystów wypoczywających na obszarach wiejskich.

Podczas imprezy zaprezentują się twórcy ludowi, skosztować będzie też można potraw regionalnych przygotowanych przez kwaterodawców.

Udział w prezentacji Stowarzyszeń, organizacji, kwater agroturystycznych oraz twórców ludowych jest bezpłatny. Uczestnicy we własnym zakresie organizują stoisko wystawowe w miejscu wyznaczonym przez organizatorów, po wcześniejszym nadesłaniu pisemnego zgłoszenia o chęci udziału w w/w Prezentacji.

Zgłoszenie należy nadesłać do dnia 20 czerwca br. /decyduje data stempla pocztowego/ na adres: Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Boćkowskiej im. Rodu Sapiehów, ul. Batalionów Chłopskich 14 m. 12, 15-661 Białystok. Można też nadesłać zgłoszenie drogą elektroniczną, e-mail: tpzb.bocki@wp.pl

We wszelkich sprawach związanych z I Wojewódzką Prezentacją "Gościnne Progi Podlasia" należy komunikować się ze Stowarzyszeniem dzwoniąc na nr tel. kom. 0516 170 237 lub tel. stacjonarny (085) 876–44–95 po godz. 18-tej.

Formularz zgłoszeniowy

Starostwo Powiatowe w Mońkach
ul. Słowackiego 5a
19-100 Mońki
tel. 85 727 88 00