kontrast: A A A

czcionka: A- A A+

tel. 85 727 88 00 e-mail: starostwo@monki.pl

biuletyn informacji publicznej

Jesteś tutaj: Strona Główna :: Rolniczy handel detaliczny - debata z ekspertami

Rolniczy handel detaliczny - debata z ekspertami

Podatki, warunki sanitarne i weterynaryjne, kontrola i etykietowanie - to główne tematy podczas drugiej edycji debaty o rolniczym handlu detalicznym. W środę, 26 kwietnia br. w sali sejmikowej UMWP spotkali się przedstawiciele administracji rządowej, służb sanitarnych i weterynaryjnych, samorządowcy, reprezentanci Podlaskiej Izby Rolniczej, doradcy podatkowi, a przede wszystkim rolnicy - i ci zainteresowani, i ci zajmujący się już przetwórstwem i sprzedażą detaliczną produktów rolnych. Dzięki transmisji na żywo w debacie mogli wziąć udział również internauci, a starostwa powiatowe w regionie przygotowały specjalne punkty umożliwiające zdalne uczestnictwo w dyskusji. Udział w debacie wzięli m.in. wiceminister rolnictwa Jacek Bogucki, posłanka na Sejm RP Dorota Niedziela, Członek Zarządu Województwa Podlaskiego Stefan Krajewski, Marszałek Województwa Podlaskiego Jerzy Leszczyński. Spotkanie prowadził dziennikarz TVP 3 Białystok Mariusz Rytel.

Więcej informacji oraz zarejetrowana debta na stronie internetowej www.wrotapodlasia.pl - link bezpośredni:  https://www.wrotapodlasia.pl/pl/rolnictwo_i_srodowisko/rolnictwo_srodowisko/rolniczy-handel-detaliczny-debata-z-ekspertami.html

Punkt transmisyjny utworzony przez UMWP i Starostwo Powaitowe w Monkach zlokalizowano w Zespole Szkół Ogolnokształcących i Zawodowych w Mońkach.

Fot. Rafał Supiński

Starostwo Powiatowe w Mońkach
ul. Słowackiego 5a
19-100 Mońki
tel. 85 727 88 00