kontrast: A A A

czcionka: A- A A+

tel. 85 727 88 00 e-mail: starostwo@monki.pl

biuletyn informacji publicznej

Jesteś tutaj: Strona Główna :: Dzień Dziecka na Orliku

Dzień Dziecka na Orliku

1 czerwca 2017 r. na boisku Orlik odbył się festyn sportowo – rekreacyjny z okazji Dnia Dziecka. Zorganizowany został przez Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Mońkach oraz Pływalnię Powiatową. W zabawie uczestniczyły dzieci z Przedszkola w Mońkach, Przedszkola „Bajeczka” oraz Szkół Podstawowych Nr1 i Nr2 w Mońkach.
Imprezę rozpoczął uroczysty przemarsz z transparentami zachęcającymi drużyny do sportowej rywalizacji w „Turnieju Olimpijskim”.
Otwarcia Turnieju dokonali: p. Andrzej Daniszewski – Starosta Moniecki, p. Zbigniew Karwowski – Burmistrz Moniek, p. Krzysztof Falkowski – dyrektor ZSOiZ w Mońkach oraz p. Bogdan Sierba – dyrektor Pływalni Powiatowej w Mońkach.
Wszystkie dzieci miały możliwość wzięcia udziału w przygotowanych dla nich grach i zabawach sportowych, skorzystać ze stoiska do malowania twarzy, puszczania baniek mydlanych czy malowania wspólnego plakatu.  Pod czujnym okiem animatorów z klas Technikum hotelarskiego i Technikum obsługi turystycznej dzieci doskonale się bawiły tańcząc, przeciągając linę czy biegając na torze przeszkód.
Nie zabrakło również poczęstunku w postaci pysznych hamburgerów przygotowanych przez naszą Szkolną Firmę Cateringową i uczniów z Technikum żywienia pod okiem p. Agnieszki Wilamowskiej.
Podsumowania zmagań sportowych dokonał p. Bogdan Sierba nagradzając uczestników festynu pamiątkowymi dyplomami.

Koordynatorzy imprezy z ZSOiZ w Mońkach:
Teresa Mlejnek-Dylewska, Agnieszka Jakowuk

Starostwo Powiatowe w Mońkach
ul. Słowackiego 5a
19-100 Mońki
tel. 85 727 88 00