kontrast: A A A

czcionka: A- A A+

tel. 85 727 88 00 e-mail: starostwo@monki.pl

biuletyn informacji publicznej

Jesteś tutaj: Strona Główna :: Powiatowe Igrzyska w trójboju lekkoatletycznym

Powiatowe Igrzyska w trójboju lekkoatletycznym

05.06.2017 roku na stadionie lekkoatletycznym przy SP Nr 2  Mońki  rozegrano Mistrzostwa Powiatu Szkół Podstawowych w trójboju lekkoatletycznym.  Zawody  rozegrano przy  słonecznej, lekko wietrznej  pogodzie i temperaturze powietrza około 18 stopni.

Jak wskazuje sama nazwa  zawody składają się z trzech konkurencji: biegu na 60 m, rzutu piłeczką palantową, skoku w dal, a w zawodach startują tylko  zawodnicy z klas czwartych. Do zawodów zgłosiły się trzy zespoły w kategorii dziewcząt i dwa w kategorii  chłopców. Pomimo  niewielkiej liczby startujących zespołów zawody   stały na bardzo wysokim poziomie.

Wszystkie zespoły zostały nagrodzone pucharami, a najlepsi w klasyfikacji indywidualnej  medalami i dyplomami  ufundowanymi ze środków starostwa powiatowego w Mońkach – serdecznie dziękujemy.  Podziękowania kieruję na ręce dyrektora SP Nr 2 w Mońkach pana Dariusza Jaworowskiego  za użyczenie obiektów sportowych  oraz dekorację zawodników i trenerów. Dziękuję także wszystkim trenerom za  społeczne sędziowanie zawodów.

Stanislaw Filewicz, Przewodniczący PSZS w Mońkach

Starostwo Powiatowe w Mońkach
ul. Słowackiego 5a
19-100 Mońki
tel. 85 727 88 00