kontrast: A A A

czcionka: A- A A+

tel. 85 727 88 00 e-mail: starostwo@monki.pl

biuletyn informacji publicznej

Jesteś tutaj: Strona Główna :: Posiedzenie Komisji Bezpieczeństwa i Porządku Powiatu Monieckiego

Posiedzenie Komisji Bezpieczeństwa i Porządku Powiatu Monieckiego

4 września 2018 roku w Sali Konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Mońkach odbyło się posiedzenie Komisji Bezpieczeństwa i Porządku dla powiatu monieckiego. Podczas posiedzenia omówiono realizację działań zapewniających bezpieczny wypoczynek dzieci i młodzieży podczas tegorocznych wakacji na terenie powiatu monieckiego.
W posiedzeniu komisji udział wzięli członkowie komisji, przedstawiciele powiatowych służb, inspekcji, straży, przedstawiciele władz samorządowych oraz jednostek organizacyjnych, które w swej właściwości posiadają zadania z zakresu bezpieczeństwa mieszkańców powiatu monieckiego.
Swoje działania zaprezentowała Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Mońkach, Powiatowa Stacja Sanitarno – Epidemiologiczna w Mońkach, Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego w Mońkach, Pływalnia Powiatowa w Mońkach, Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Mońkach, Poradnia Psychologiczno – Pedagogiczna w Mońkach, Urząd Miejski w Mońkach, Młodzieżowe Centrum Edukacji i Readaptacji Społecznej w Goniądzu, Starostwo Powiatowe w Mońkach.
Na zakończenie posiedzenia komisji Starosta Moniecki Andrzej Franciszek Daniszewski podziękował wszystkim służbom, inspekcjom, jednostkom organizacyjnym za przeprowadzone działania profilaktyczno – prewencyjne w zakresie bezpiecznego wypoczynku dzieci i młodzieży podczas tegorocznych wakacji.

Starostwo Powiatowe w Mońkach
ul. Słowackiego 5a
19-100 Mońki
tel. 85 727 88 00