kontrast: A A A

czcionka: A- A A+

tel. 85 727 88 00 e-mail: starostwo@monki.pl

biuletyn informacji publicznej

Jesteś tutaj: Strona Główna :: WAŻNY KOMUNIKAT ‼️‼️‼️

WAŻNY KOMUNIKAT ‼️‼️‼️

Szanowni Państwo z przykrością informujemy o kolejnym potwierdzonym przypadku zakażenia wirusem SARS-Cov-2 w naszym powiecie. Niestety jest to osoba będąca pracownikiem Starostwa Powiatowego w Mońkach w związku z czym od jutra tj 28.07.2020 r. wszystkie budynki Starostwa tj.:
Główna Siedziba - ul. Słowackiego 5A
Budynek Architektury i Ochrony Środowiska, Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie oraz Powiatowego Nadzoru Budowlanego - ul. Niepodległości 3
Wydział Dróg - ul. Mickiewicza 52
‼️ Zostają ZAMKNIĘTE do ODWOŁANIA ‼️

W tym momencie prowadzone są czynności z nadzoru epidemiologicznego w celu określenia osób z bezpośredniego kontaktu z chorym pracownikiem. Prowadzimy również intensywną dezynfekcję pomieszczeń, co jest głównym powodem zamknięcia budynków.

O wszelkich zmianach będziemy informować Państwa na bieżąco. Liczymy na Państwa zrozumienie i przepraszamy za zaistniałe utrudnienia.

Niestety zauważamy wzrost zakażeń w naszym powiecie dlatego ponownie przypominamy o zachowaniu dystansu społecznego i szczególną ostrożność w bezpośrednich kontaktach.
Nie lekceważmy też objawów zaziębienia i chorób grypopodobnych. Wtedy zalecany jest telefoniczny kontakt z lekarzem rodzinnym.
Uważajmy na siebie i swoich bliskich

Starostwo Powiatowe w Mońkach
ul. Słowackiego 5a
19-100 Mońki
tel. 85 727 88 00